Filtr na celý život s patentovanou technologií

Filtrační jednotku OneLife X není třeba nikdy vyměňovat, vydrží celý život. Čistička vzduchu je  omyvatelná a vhodná i do myčky. Filtr navíc neznečišťuje životní prostředí odpadem z těžko recyklovatelného plastu. Minimalizuje tedy náklady a snižuje odpad.

Dále díky patentované technologii filtru OneLife odfiltruje čistička OneLife X až 99,99 % všech částic ze vzduchu a není přitom generován škodlivý ozón. Ani ty nejmenší znečišťující látky a patogeny, jako jsou bakterie a viry, nemají šanci. Elektrické pole ničí spike proteiny a neutralizuje jakékoli viry.

Koupit na e-shopu

Čistička vzduchu s omyvatelným filtrem

Čištění vzduchu

Nadčasový design a nízká spotřeba energie

Čistička vzduchu OneLife X má nízkou spotřebu energie, může běžet celý den i noc. Navíc je velmi tichá, takže ji můžete mít celou noc přímo u vaší postele. Vytváří totiž přesné a cílené proudění vzduchu axiálním ventilátorem. Zajistí čistý vzduch jednoduše a tiše. Konstrukce kombinuje maximální účinnost s minimálním dopadem na životní prostředí.

Čistička disponuje navíc nadčasovým moderním designem se snadným naklápěním, který vám umožní přístup k čistému vzduchu přesně tam, kde ho chcete mít.