Čistička vzduchu OneLife X pro lepší psychické a fyzické zdraví

Čistička vzduchu má za následek zlepšenou kvalitu vzduchu a ta zvyšuje efektivitu a produktivitu až o 61 %. OneLife X působí blahodárně na fyzické i duševní zdraví, dále zajišťuje dokonalé podmínky pro osobní cvičení, čistou hlavu v práci nebo pro meditaci.  

Uleví od astmatu i alergie

Vzduch je plný látek, které škodí nejen všem alergikům a astmatikům. S čističkou OneLife X se těmto útokům můžete bránit dvacet čtyři hodin denně. Disponuje také krásným designem, udržitelným filtrem, nízkou spotřebou energie a možností sledovat kvalitu vzduchu.

Plazmová čistička vzduchu

Plazmová technologie X HEPA filtr

Filtr nemusíte měnit několikrát do roka, je omyvatelný a neznečišťuje životní prostředí. Nevytváří další náklady a odpady jako HEPA filtry. Navíc se filtr nezanáší a zůstává téměř beze změny na vysoké úrovni. Špičkový ventilátor je téměř slyšitelný a neznamená hlasité a rušivé hladiny zvuku jako u vysokorychlostních ventilátorů. Má neuvěřitelně nízkou spotřebu energie, nemá za následek vyšší účty elektřiny jako u jiných.

Výsledky v reálném světě

Díky aplikaci OneLife X si ve vašem smartphonu můžete zjistit kvalitu ovzduší u vás doma pohodlně a v reálném čase a to díky vestavěné senzorové technologii.